10 NOLU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİMİZ HİZMETE DEVAM EDİYOR.
10 NOLU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİMİZ HİZMETE DEVAM EDİYOR.
21 Eylül 2017 Perşembe - 10:13
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
10-nolu-ale-saglg-merkezmz-hzmete-devam-edyor

12 Temmuz 2010 yılından beri Yunus Emre Mahallesinde hizmet vermeye devam ediyoruz.4 Aile hekimi ile nezih bir ortamda hasta kabulü ve koruyucu sağlık hizmetleri verilmektedir.

2010 yılından beri hizmet vermeye devam eden aile sağlığı merkezimiz A sınıfı olarak  sınıflandırılmıştır. Esnek mesai uygulanan merkezimizde koruyucu hekimlik; aşılama ,izlem ve taramalar ile ayaktan hasta muyene ve tedavileri yapılmaktadır.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.